Kampanyalar

Bir Tıkla %6 Puan Kazan

www.afilly.com.tr adresinden hemen sipariş verin, %6 para puan kazanma fırsatını kaçırmayın!

Sadece online sipariş verildiğinde (KDV dahil) %6 Para Puan kazanabilirsiniz. Restorana giderek yapılan alışverişlerde geçerli olmayacaktır. Kazanılan Para Puanlar sene sonunda sıfırlanmaktadır. Para Puan kullanarak alınan ürünlerden tekrar Para Puan kazanılamaz. Kazanılan Para Puanlar kazanıldığı bir sonraki siparişten itibaren kullanılabilir. Afilly haber vermeksizin kampanyayı bitirme ve koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Çek bir selfie! Afilly Olsun

Bir ay boyunca 1 adet Sanchéz® alana 1 adet Sanchéz® bedava! 

Afilly®’nin yepyeni ürünü Snachéz®’i, www.afilly.com.tr ’dan sipariş ver. Sanchéz® ile birlikte en Afilly sefie’yi çek. #afillysanchez etiketleriyle 1 Nisan 2016 - 1 Mayıs 2016 tarihleri arasında kendi sosyal medya kanallarında paylaş, bedava Sanchéz® senin olsun!

Kampanya, sadece www.afilly.com.tr ’dan verilecek online siparişler için geçerlidir. Sanchez® ile birlikte selfie çekip, kişisel Facebook, Instagram ve Twitter  hesaplarından #afillysanchez hashtag’i ile paylaşan kişilerin afilly.com.tr ’ye kayıtlı e-posta adreslerine, kampanya kodu gönderilir. Müşterilerimiz, bu kampanya kodu ile, Afilly® ’e gelerek bedava Sanchéz®’lerini alabilir, ya da afilly.com.tr adresinden vereceği bir sonraki siparişte, ürün kodunu “sipariş notuna” yazmaları halinde, sipariş adresine Sanchéz® gönderilir. Her kampanya kodu için Sanchéz® ürünlerinden sadece 1 adet gönderilir. Her kampanya kodu sadece bir kez geçerlidir. afilly.com.tr’dan online sipariş veren kişilerin yapacağı selfie ile sadece 1 adet kampanya kodu kazanılır. Bedava olarak verilecek ürünlere, Sanchez menü ürünleri dahil değildir. Kampanya, 1 Nisan 2016 - 1 Mayıs 2016 tarihlerini kapsamaktadır. Afilly®, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Herkese 5 TL

www.afilly.com.tr adresinden yapacağınız 2. alışverişten sonra afilly hesabınızda ilave 5,00 TL parapuan göreceksiniz, şaşırmayın!

Ayrıca www.afilly.com.tr adresinden yapacağınız her alışverişte %6 parapuan kazanmaya devam edin.

Her Online Siparişe Araç Kokusu

01.10.2015 tarihinden itibaren www.afilly.com.tr adresinden verilen her siparişe 1 adet araç kokusu hediye edilecektir. 

Afilly müşterileri sipariş adedi ne olursa olsun her gün maksimum 1 adet hediye araç kokusu alma hakkına sahiptir. Kampanya stoklarla sınırlı olur, Afilly kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Copyright © 2015 Afilly | Tüm Hakları Saklıdır